Інформаційно-аналітична
база наукових праць

Логотип бібліотеки
Донецький національний університет імені Василя

345

6032

1386248




Переглядів:
1
Відвідувачів:
1
Всього:
2142
Нові надходження
Математика та статистика

Логіко-математичне мислення: шляхи розвитку, особливості та напрямки
>> тези <<

No foto Автор: Данильчук Оксана Миколаївна
Співавтори: Данильчук Оксана Миколаївна
Опис: Серед проблем, що ставить перед собою сучасне суспільство виділяють проблему логіко-математичного розвитку, адже сформульоване логіко-математичне мислення сприяє майбутньому здобувачу аналізу різних процесів, які передбачають відхід від загальноприйнятих стереотипів, наперед заданих та розроблених алгоритмів вирішення життєвих нестандартних ситуацій та проблем, але й його коригування та адаптацію у постійно змінних умовах повсякденного життя.
Детально . . .
Освіта/Педагогіка

Застосування математичних методів та моделей в процесі вивчення вищої математики
>> стаття <<

No foto Автор: Данильчук Оксана Миколаївна
Співавтори: Данильчук О. М., Боярська З.О
Опис: В статті представлені та проаналізовані які методи можна використовувати в процесі підготовки фахівців різних напрямків діяльності. Розглядають типи задач, які можна розв’язати застосовуючи різні методи. Встановлено, що демонстрування прикладних задач із використанням математичного апарату дозволяє більш широко застосовувати у практичній діяльності.
Детально . . .
Інформаційні технології

Моделювання сценаріїв розвитку інфокомунікаційного процесу в бездротовому централізованому мережевому кластері
>> стаття <<

No foto Автор: Данильчук Оксана Миколаївна
Співавтори: Данильчук О.М., Ковтун В. В., Нікітенко О. Д., Нестюк Ю.Ю., Присяжнюк В. В.
Опис: Запропоновані математичні моделі розвитку інфокомунікаційного процесу, який відбувається в бездротовому централізованому мережевому кластері. В досліджуваному процесі бере участь множина кінцевих мобільних пристроїв, які є суб’єктами інформаційної взаємодії з базовою станцією. Остання обслуговує інформаційні потреби суб’єктів у виділених процесах у власному інформаційному середовищі. Такий бекґраунд дозволяє розглянути досліджуваний процес як марковську систему масового обслуговування з потоком нових вхідних запитів з потребами щодо бажаних обсягів системних ресурсів та потоком сервісних сигналів, надходження яких ініціює перевизначення виділених для прийнятих вхідних запитів обсягів системних ресурсів. Керованим параметром у створеній системі є прийняття або відхилення нових вхідних запитів її front-end інтерфейсом. При цьому досліджуються два сценарії, які відрізняються врахуванням того, як синхронно чи асинхронно надходять до front-end інтерфейсу сервісні сигнали, отримання яких інф
Детально . . .